ENFAMIL 1 PREMIUM mleko modyfikowane początkowe 4 x 1200g

ENFAMIL 1 PREMIUM mleko modyfikowane początkowe 4 x 1200g

Cena:
216,26 zł

Zawierające specjalną mieszankę składników, mleko modyfikowane Enfamil 1 w opakowaniu 1200g, stanowi środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego, przeznaczony dla dzieci od urodzenia. Produkt wyróżnia korzystna cena oraz naturalna receptura, którą opracowano w oparciu o takie składniki odżywcze, jak kwas dokozaheksaenowy (DHA - szczególny rodzaj kwasu omega 3), nukleotydy oraz oligosacharydy.

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego, mleko początkowe Enfamil 1 1200g, które oferuje sklep Apteka w Sieci, zostało opracowane z myślą o potrzebach żywieniowych dzieci od pierwszych chwil po urodzeniu. Mleko zawiera odpowiedni poziom kwasów omega-3, nukleotydów oraz oligosacharydów, wzbogacając dietę dziecka o wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Enfamil 1 1200g, który proponuje nasza apteka internetowa, charakteryzuje nie tylko starannie opracowany skład, ale także przystępna cena.

Postać

Mleko w proszku

Opakowanie

4 x Karton 1200g

Skład

Laktoza, Oleje roślinne, Odtłuszczone mleko, Koncentrat białek serwatkowych, Emulgator, Oleje pozyskiwane z organizmów jednokomórkowych, Cytrynian Potasu, L-askorbinian sodu, Wodorotlenek wapnia, Chlorek potasu, Chlorek magnezu, Chlorek choliny, Węglan wapnia, Chlorek wapnia, Tauryna, Siarczan żelazawy, Siarczan cynku, Cytydyno-5-monosforan, Przeciwutleniacz, L-karnityna, Nikotynamid, Octan Dl-alfa-tokoferolu, Urydyno-5-monofosforan, Adenozyno-5-monofosforan, D-pantotenian wapnia, Siarczan miedzi, Guanozyno-5-monfosforan, Palmitynia retinylu, Chlorowodorek tiaminy, Chlorowodorek Pirydoksyny, Kwas foliowy, Siarczan magnezu, Fitomenadion, Selenin sodu, D-biotyna, Cholekalcyfer, Cyjanokobalamina.

Działanie

Mleko Enfamil 1 1200g zawiera w swoim składzie mieszankę składników, takich jak kwas dokozaheksaenowy (DHA), nukleotydy oraz oligosacharydy, które są niezbędne do zaspokojenia potrzeb żywieniowych dzieci od urodzenia. Kwas DHA występuje naturalnie w mleku matki i jest potrzebny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych, oligosacharydy stanowiące specjalny rodzaj węglowodanów poprawiają stan mikroflory jelitowej, a nukleotydy, tauryna i prebiotyki wspomagają właściwe funkcjonowanie organizmu. Substancje te są niezbędne w diecie każdego niemowlęcia i pełnią kluczową rolę w procesach rozwoju układu nerwowego, pokarmowego i prawidłowego widzenia.

Wskazania

Dla niemowląt od urodzenia do ukończenia szóstego miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione mlekiem matki.

Sposób stosowania

O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy postępować według wskazówek zamieszczonych na opakowaniu. Przed rozpoczęciem przygotowania pokarmu, umyj dokładnie ręce i wygotuj naczynia potrzebne do przyrządzenia mleka. Świeżą wodę gotuj przez co najmniej 5 minut, następnie pozostaw do ostygnięcia do temperatury pokojowej. Odpowiednią ilość przestudzonej wody wlej do butelki, dodaj mleko w proszku. Zakręć butelkę i mocno wstrząśnij. Przed podaniem sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni.